Huzurevi whatsapp

7/24 Hemşire Hizmeti İstanbul

İstanbul Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi olarak konuklarımıza güvenli ve hayatlarını kolaylaştıracak bir ortam sağlamayı amaç edinmekteyiz. Konuklarımızın her ihtiyacını detaylıca düşünmekte ve onların konforu için gerekli tedbirleri almaktayız.

Konuklarımızın mutluluğu için sosyal aktiviteler, zihinsel ve küçük motor kabiliyetlerini desteklemek için etkinlikler, fiziksel sağlıklarını korumak için sporlar, beden sağlıkları için sağlıklı ve dengeli beslenme sağlayacak mönüler, ruh sağlıklarını korumak için psikolog desteği, genel sağlık durumlarını takip etmek için düzenli aralıklarla doktor takipleri ve 7/24 kurumumuzda bulunan hemşire hizmeti sunmaktayız.

Huzurevinde - Bakımevinde 7/24 Hemşire Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Konuklarımızın yaşamlarını huzurlu, sıhhatli, sağlıklı bir şekilde geçirebilmeleri için pek çok hizmet sunmaktayız. Huzurevimizde 24 saat hemşire hizmetimiz ile konuklarımızın tıbbı gereksinimlerini karşılamayı, sağlık ve refahlarını koruyoruz.

Acil durumda profesyonel yardım: İstanbul Kartal’daki huzurevimizde 7/24 hemşiremiz sayesinde acil bir durum yaşandığında gerekli müdahaleler işinin ehli hemşiremiz tarafından hızlıca yapılır. Profesyonel destek sunan hemşiremiz anında müdahale ile yaşanma ihtimali olan pek çok komplikasyonun önüne geçer.

Düzenli Sağlık Kontrolleri: Yaşlı ya da hasta konuklarımızın sağlık kontrollerini hemşiremiz yapar. Bu sayede hemşiremizin dikkatini çeken bir anormallik olduğunda erken teşhis için doktora başvurma imkanı doğar.

İlaç Takibi: Konuklarımızın düzenli kullandıkları ilaçları doğru periyotta ve doğru dozda almalarını kurumumuzdaki hemşiremiz sağlar. Bu da konuğumuzun yanlış ilaç, yanlış dozda ilaç kullanmasını ya da ilaç kullanmayı unutmasını engeller. Konuğumuz düzensiz ya da yanlış ilaç kullanma nedeniyle sağlık sorunları yaşamaz.

Güven Duygusu: Her an yakınlarında deneyimli sağlık personeli olduğunu bilmek, yaşlılar ve hastalar için güven duygusu oluşturur. İstanbul Tatlı Hayat Huzurevimizde 7/24 hemşiremizin varlığı duygusal açıdan konuklarımızı iyi hissettirir.

Aileler İçin Rahatlık: Herkesin her an bir sağlık personeline ulaşma imkanı olmayabilir. Aileler tarafından bize emanet edilen yaşlılarımız ve hastalarımız bu imkana sahip olur. Sevdiklerinin emin ellerde olduğunu bilen aileler de rahat eder, iç huzuru bulur.

İstanbul Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevimizde sunduğumuz 7/24 hemşire hizmetimiz ile yaşlı ve hasta konuklarımız kurumumuzda bulundukları süre boyunca sağlıklı, güvende, huzurlu ve konforlu bir şekilde yaşar.