Huzurevi whatsapp

Biz sağlıkçılar ilk olarak bu işe karar verdiğimizde Tatlı Hayat Ozel Huzurevi ve Bakimevi’ni kendi annemizin veya büyüklerimizin de rahatça kalabileceği bir yer olması için çalıştık.

Bu amaç doğrultusunda geniş mekanda, en iyi bakımı verebilmek ve bakım hastalarını da düşünerek yeşil doğada temiz ve hijyenik olmayı amaçladık. Bütün binanın bu amaçla yeniden tefrişatını yapıp, hiçbir masraftan da kaçmadık. En iyiyi, hijyenik olanı seçip, bakım hastalarına uygun olan malzemeleri seçtik.

Tatlı Hayat Ozel Huzurevi ve Bakimevi Sakinlerimizi 24 saat izleyebileceğiniz kamera sistemi ile binayı kuşattık.

huzurevi bakımevi istanbul hasta bakımı yatalak hasta bakımı yaslı bakımı
hasta bakimi

Tabii ki huzurevi bakimevi sakinlerini için de ilk olarak bahçemizi canlandırıp, onlara da istekleri doğrultusunda kendi ekip biçecekleri geniş bahçeler hazırladık. Hayat ile devamlı iletişimde olmaları için huzurevi bakimevi misafirlerimize Sosyal Hizmet Uzmanımız ve Psikologumuz ile kişiye özel programlar planladık. Geziler, garden partileri, tiyatro ve sinema etkinlikleri ile de sosyal hayatı renklendiren aktiviteler hazırladık.

Tatlı Hayat huzurevi bakimevi sakinlerinin güncel hayatı takip edebilmeleri için gazete, dergi ile 24 saat yayında olan uydu TV yayınlarını başlattık. Huzurevi bakimevimizde Okuma ve yazma istekleri olan sakinlerimiz için de sessiz ve sakin ortamımızda kütüphanemizi aktif hale getirdik.

Özel Tatlı Hayat Huzurevi Bakimevi sakinlerimize ulaşmak isteyen yakınları için 24 saat aktif olan internet hizmetimizle sıcak bir aile ortamı oluşturmayı amaçladık.

Ayrıca Özel Tatlı Hayat Huzurevi Bakimevini Facebook, Twitter ve Google+ Plus sayfamızdan bizi ve aktivitelerimizi takip edebilirsiniz..

Gelen yasli ve bakıma muhtaç hastalarımıza uygun yemek menülerini, doğanın içinde yemeleri için kış bahçesinde uygun ortam hazırladık. İsteyen Ozel Tatlı Hayat Huzurevi Bakimevi sakinlerimize çam ormanlarına bakan terasımızda çay ve kahvelerini içebilmeleri için teras katımızı da düzenledik.

Tatlı Hayat Huzurevi Bakimevi kadrosu olarak sağlıkçı olmanın verdiği avantajımızı kullanarak her türlü tıbbi desteği verebileceğimiz ortamlar hazırladık.

Huzurevi Bakımevi Revirimizi de hastaya özel ilaç bölümleri ve her türlü tıbbi malzeme ile donattık.

Doktor, hemşire ve bakım personellerimizi bu konuda tecrübeli elemanlarla yani kendi içimizden oluşturduk.

Kurucu Müdür , Tatlı Hayat Bakımevi ve Huzurevi

huzurevi bakımevi istanbul hasta bakımı yatalak hasta bakımı yasli bakımı