Huzurevi whatsapp

İstanbul - Kartal Özel Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi Psikiyatri Hizmeti

İstanbul Huzurevi, yaşlı bakımevi olarak; yaşlı bakıcı, hasta bakıcı hizmetlerini, sıcacık leziz yemekleri konuklarımıza sunuyoruz. Fakat bir insanın sadece sağlıklı beslenerek, bedeni bakımlarını düzenli yaparak iyi ve mutlu olamayacağını biliyoruz. Bedeni beslemenin yanında ruhu da beslemek için konuklarımıza sosyal ortamlar ve psikolog desteği sunuyoruz.

İnsanoğlu hayatının her döneminde bir başka insana ve çevresindeki insanlar tarafından anlaşılmaya ihtiyaç duyar. İnsan olmanın beraberinde getirdiği;

Genç iken heyecanlarımızı, çılgınlıklarımızı, hayallerimizi, yaşamayı umduklarımızı;

Orta yaştayken günlük yaşantılarımızı, işimizi,-varsa- evlatlarımızı ve eşimizi, emeklilik hayallerimizi;

Olgunluk çağımızda geçmişimizi, hayatımızı paylaştığımız kişileri, “İyi ki”lerimizi, pişmanlıklarımızı, “Yapılacaklar” listemizi, bütün gelgitlerimizi paylaşacak ve onun tarafından anlaşılacak sözüne, bilgisine güvendiğimiz insanlar ararız.

İstanbul yaşlı bakımevi hasta bakımevi olarak, hayat dair paylaşımımızı yapacağımız eğitimli, tecrübeli, sıcak kanlı en doğru kişi olan psikoloğumuz ile konuklarımıza psikolog desteği hizmeti sunmaktayız.

Psikiyatri Uzmanı Ne sıkla İstanbul Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevine Gelmektedir?

Psikiyatri uzmanınımız İstanbul - Kartal Özel Tatlı Hayat Huzurevi ve Bakımevi'mize ayda bir kez gelmektedir.Tüm hastalarımızı nörolojik olarak muayene etmektedir.